Jei yra greitųjų kreditų ir kredito kortelių skolų? Greitųjų kreditų ir kredito kortelių skolos

Kas atsitiks su mano paskolomis ir kredito kortelėmis, jei mano duomenys bus paskelbti mokėjimo įsipareigojimų neįvykdymo registre?

Paprastai Jūsų duomenų paskelbimas mokėjimų neįvykdymo registre neturi įtakos Jūsų esamoms paskoloms ir kreditinėms kortelėms.

Bet išimčių gali būti priklausomai nuo Jūsų paslaugos teikėjo. Jūsų paslaugos teikėjas gali, pavyzdžiui, riboti kreditinės kortelės limitus.

Jūsų duomenų paskelbimas mokėjimo įsipareigojimų neįvykdymo registre gali apsunkinti naujų kreditinių kortelių ir paskolų gavimą.

Turiu paėmęs greitųjų paskolų ir neesu jų grąžinęs. Ar tai įtakos mano galimybes gauti naujas paskolas?

Jei gautos paskolos (paskolų) negrąžinote, Jūsų duomenys bus paskelbti mokėjimo įsipareigojimų neįvykdymo registre Taust.ee ir tai turės įtakos Jūsų galimybėms gauti naujas paskolas.

Jeigu turite daug negrąžintų greitųjų paskolų, tai kaip taisyklė įmonės atsisakys teikti Jums naujas paskolas arba paskolos gavimo sąlygos gali būti labai prastos.

Būtinai pradėkite grąžinti paskolas kuo greičiau!

Turiu įvairių paskolų iš įvairių įmonių. Kaip viską sutvarkyti?

Tokiu atveju verta pagalvoti apie refinansavimą, kuris yra tinkamas tuo atveju, jei Jūs turite daug įvairių ir su aukštomis palūkanomis paskolų.

Apie refinansavimą skaitykite ČIA.