Skolos (skolų portfelių) pirkimas


Skolų pirkimas – tai sandoris tarp kreditoriaus ir skolos išieškojimo bendrovės, už tam tikrą pinigų sumą pastarajai parduodant visas teises į skolą. Taip, supratote teisingai. Mes nupirksime Jūsų skolą ir visus su jos išieškojimu susijusius rūpesčius, o Jūs atgausite savo pinigus ne kada nors, o tuoj pat!

Skolos pirkimas – paslauga, kuria pravartu naudotis tada, kai pinigai kreditoriui yra reikalingi kiek įmanoma greičiau, o užmegzti konstruktyvaus dialogo su skolininku nepavyksta.


„Julianus Inkaso“ siūlomas skolų pirkimas apima fizinių asmenų skolų portfelius, nepriklausomai nuo to, kokiame etape šie bebūtų (pavyzdžiui, neseniai pasibaigus grąžinimo terminui ar pasiekus skolos grąžinimo vykdomąją procedūrą).

Skolų pardavimo nauda

Skolą perkanti įmonė prisiima visas rizikas, susijusias su skolos ieškojimu. Gausite realią galimybę pinigus atgauti DABAR, o ne KADA NORS bei pajusite kitus šios paslaugos privalumus.


Skolą paversite apyvartinėmis lėšomis

Kai kurios skolos, ypač kalbant apie įmonių turimus įsiskolinimus, yra iš tiesų didelės. Kuo greičiau atgausite pinigus, tuo greičiau jie virs apyvartinėmis lėšomis ir atneš realią naudą Jūsų verslui. Produktyviau panaudosite finansinius ir žmogiškuosius resursus

Skolos administravimas reikalauja ne tik už šį darbą atsakingo personalo laiko ir pastangų, bet ir pinigų. Augant skolos sumai bei didėjant jos amžiui, natūralu, taip pat didėja su administravimu susijusios išlaidos. Skolos pardavimas leis išvengti įvairių finansinių ir žmogiškųjų išteklių švaistymo, gautus pinigus bei laiką skiriant verslo plėtrai ar asmeniniams reikalams.


Išlaikysite teigiamus santykius su skolininku

Pardavę savo skolą ar skolų portfelį „Julianus Inkaso“ skolų išieškojimo specialistams, galite būti ramūs, jog dėsime visas pastangas, siekdami išsaugoti Jūsų reputaciją buvusio skolininko akyse. Juk niekada negali žinoti, ar, susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, vėl neteks su juo užmegzti dalykinio ar asmeninio kontakto.

Visada ieškome konstruktyvaus dialogo su skolininku, siūlome lanksčias mokėjimo galimybes ir modernius mokėjimo sprendimus.


Tausosite savo emocinę būklę

Skolos buvimo faktas ir nežinomybė, ar pavyks ją susigrąžinti ir kada tai įvyks – faktoriai, neigiamai veikiantys dažno kreditoriaus emocinę būseną. Parduosite savo skolą – susigrąžinsite ramybę!


Skolų pirkimo procesas

Susisiekite su mumis

Kreipkitės į mus, jei manote, jog turimos pavienės skolos ar skolos portfelių pirkimas yra geriausias sprendimas Jūsų individualioje situacijoje, padėsiantis ne tik susigrąžinti priklausančius pinigus, bet ir taupantis laiką bei tausojantis emocinę būseną.

Jūsų užklausos laukiame el. paštu robertas.zuravskis@julianus.lt arba telefonu +37067604164.


Įvertiname individualią kliento situaciją ir pateikiame pasiūlymą

Įvertinę individualią kliento situaciją, priimame sprendimą dėl skolos pirkimo ir, teigiamo atsakymo atveju, pasiūlome konkrečią sumą, už kurią „Julianus Inkaso“ gali nupirkti Jūsų skolą ar skolų portfelį.

Patyrę ir profesionalūs „Julianus Inkaso“ specialistai yra pajėgūs efektyviai išspręsti situacijas, susijusias net su sudėtingiausiomis skolomis. Visgi, išimtiniais atvejais, kai beveik nėra galimybių atgauti skolą, skolų pardavimas nėra galimas.


Pasirašome skolos (skolų portfelio) perleidimo aktą ir pervedame Jums pinigus

Jei mūsų pasiūlyta suma už skolos ar skolos portfelių pardavimą Jums pasirodys priimtina, belieka pasirašyti skolos (skolų portfelio) perleidimo aktą. Po skolos pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo, atliksime mokėjimą į Jūsų sąskaitą.

Nuo šio momento Jūsų buvusi skola – tik „Julianus Inkaso“ skolų išieškojimo specialistų rūpestis!