Apie „Julianus Inkaso“

UAB „Julianus Inkaso“ yra Aktiva Finance Group dukterinė įmonė, teikianti finansines paslaugas individualiems poreikiams. Mūsų tarptautinė komanda, turinti trijų dešimtmečių patirtį šioje srityje, žino, kaip svarbu neatsilikti nuo laiko ir racionalizuoti procesus. Grupės įmonėse Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje dirba beveik 200 žmonių, atsidavę finansų infrastruktūros plėtrai – nuo mokėjimų iki skolų išieškojimo.

Mes padedame įmonėms susitelkti ties savo verslo vykdymu ir plėtra, nesijaudinant dėl smulkmenų. Mus taip pat atstovauja partneriai visose Šiaurės Europos šalyse ir kitose 16 Europos šalių.

UAB „Julianus Inkaso“ teikia visas skolų išieškojimo paslaugas – ikiteisminį išieškojimą, teisminį išieškojimą, reikalavimo teisių pirkimą ir kitas teisines paslaugas. Taip pat Jums siūlome skolų registro (kliento ir kredito informacijos) paslaugą.

UAB „Julianus Inkaso“ yra viena iš didžiausių teismo proceso iniciatorių, pateikianti kas penktą ieškinį ar pareiškimą Baltijos šalyse.

Kompetentinga ir didžiausia rinkoje „Julianus Inkaso“ komanda padeda rasti geriausius sprendimus visoms skolų išieškojimo problemoms spręsti.

Mūsų klientai yra labai įvairūs. Tarp jų yra mažų įmonių ir privačių asmenų, kurie mums kasmet perduoda tik keletą skolų reikalavimų, bet yra ir didelių įmonių, kurioms siūlome pilną skolų išieškojimo sprendimą tūkstančiams reikalavimų per vieną kalendorinį mėnesį.

Kas mes esame?

„Julianus Inkaso“ siūlo klientams pilną skolų išieškojimo sprendimą, atstovaujant klientus įprastose skolų išieškojimo, teismo ir vykdomosiose bylose, taip pat sudėtingose ​​bankroto, reorganizavimo, likvidavimo ar paveldėjimo bylose.

Mūsų stiprybė – mes visada esame šalia. Mes nuolat dirbame su klientų reikalavimais. Atsakome į skolininkų skambučius, be to, skolininkai visą parą gali tvarkyti savo skolas „Julianus Inkaso“ savitarnos portale.

Esame atviri naujovėms – naudojame naujausius technologinius sprendimus. Mūsų dešimtys tūkstančių automatizuotų veiklų buvo sukurtos remiantis ankstesnėmis sėkmingomis procedūromis.

Svarbi visos procedūros dalis yra AI (Artificial intelligence) procedūros valdymas, dėka ko procedūra tampa greita ir efektyvia. Prie visos šios automatikos, labai svarbią vietą užima patyręs darbuotojas, kuris kasdien argumentuoja su skolininkais, sudaro susitarimus ir seka jų vykdymą.

„Julianus Inkaso“ valdo vieną iš didžiausių Lietuvoje aktyvių reikalavimų duomenų bazę, kas sukuria stiprų pasitikėjimą, kad būti sėkmingiausių Lietuvoje bendrovių bendradarbiavimo partneriu.

Aukšti mūsų teikiamų paslaugų standartai užtikrina, kad išieškant skolas būtų vadovaujamasi gera skolų išieškojimo praktika ir kad su skolininku būtų elgiamasi pagarbiai. Mūsų tikslas palaikyti gerus santykius tarp šalių.